Jedeme domů

Tak jsem si před dvěma lety říkala, že tohohle dne se asi nedočkám a už aby to bylo a že se mi tu nelíbí. A teď to tu je a já se pořád stejně těším domů, jen je mi smutno odjíždět odsud. Opravdu jsme si za ty dva roky udělali hodně kamarádů a tak je to strašně škoda, že většinu už asi neuvidíme a nebo jen jednou a za dlouho. Ale to tak je.

Dnes jsme měli rozlučkový oběd s lidmi z celého patra. Šli jsme do naší oblíbené hamburgrárny. Pobyli jsme tak asi tři hodinky, což je na oběd docela dlouho, ale ještě jsme potřebovali douklízet, vyprat atd. Taky si přišli pro gauč, takže už tu opravdu nemáme nic a poslední noc strávíme na nafukovací matračce od Jany a Cedricka. A to je super, protože lepší jak na zemi. Na večer jsme ještě zašli ke Stuartovi a Martině, abychom si u nich mohli vytiskout palubní lístky a pak jsme je pozvali na “drink”:-) Zítra už jen doděláme drobnosti a jsme připravení na odjezd. Respektive jsme připravení na přerovnávání kufrů na letišti, až budou všechny s nadváhou:-)

Takže já se loučím. I když jsem poslední měsíce pokulhávala s psaním, doufám, že jsem aspoň trošku dávala vědět o tom, jak se nám žije a že jsme v pořádku. It has been my pleasure:-) Uvidíme se doma!

2 thoughts on “Jedeme domů

  1. DJ

    Cau Ivco a Jiriku, preju klidny a bezproblemovy let domu a see ya on Monday. A dejte si na letisti posledni poradny burger, tady je to s nima porad spatny:-). V.

Comments are closed.