Jako na dovolené

Jako na dovolené to teď máme u nás doma, protože jsme dnes prodali postel a komodu, takže spíme na gauči a trička a košile už máme v kufru, ze kterého si to oblečení teď bereme. Ale je to cool. Teď už z velkých věci jen ta pohovka a kolo. Snad to taky půjde.

Jinak v práci teď vyšilují kvůli bezpečnosti, tak je to tam taky trošku divoké, ale vzhledem k tomu, že už jen sedm pracovních dní a jsou Vánoce, tak je to taky cool:-)

O víkendu jsme se viděli s Janou, Cedricem a Vilíkem. Šli jsme se projít po Telegraphu, kde byly trhy. Ráda bych řekla vánoční trhy, ale neprodávali svařák, ani punč a taky je tu přes den 16°C, tak bych řekla, že to byly jen tak trhy, ale i to bylo cool:-)

Jediný, co není cool jsem já, že tak málo píšu. Ale vy mě stejně máte všichni rádi a nezlobíte se, takže je všechno cool:-)

4 thoughts on “Jako na dovolené

  1. Lucka

    Uplně nejvíc cool jsi ty! 🙂 😉 😀 Ty mě fakt bavíš 😉 btw ty dva roky tak straaaašně rychle utekly, že mi to přijde úplně neuvěřitelný… Těším se na vás a moooooc 😀 Papa zatím a užijte si americké Vánoce 🙂 Určo budou cool! 😀

  2. Eva Malá

    Skoro denně jsem otvírala vaše příspěvky . Moc mě bavily. Možná trošku i proto, že jsem byla šest neděl v San Franciscu na návštěvě.(Už je to ale pár let).Vaše, tedy hlavně Iviny příspěvky, se mi líbily a budou mi chybět.Přeji hodně štěstí, nejen v příštím roce. Eva Malá

  3. iva

    Děkujeme moc:-) Teď už jen balíme a doděláváme, co je potřeba a už se těšíme domů. Ale byly to pěkné dva roky:-)

Comments are closed.